_

  تاريخ: 11/12/1387

چاپ صفحه        ذخيره صفحه

اولين فراخوان همايش «نقش علوم انساني در توسعه ملي» اعلام شد.

 

دانشگاه پيام‌نور به منظور كمك به ارتقاي جايگاه علوم انساني در فرآيند توسعه همه جانبه كشور، همايشي را با عنوان «نقش علوم انساني در توسعه ملي» طي روزهاي سي‌ام و سي‌و يكم ارديبهشت سال آينده برگزار مي‌كند.

___________________________________________________________________

 

 

 

به گزارش روابط عمومي بنياد حكمت اسلامي صدرا، اين همايش كه به همت دانشگاه پيام‌نور و رياست دكتر سيد محمد حسيني برگزار مي‌شود، اهداف 1) توجه دادن سياستگذاران، تصميم‌گيران و قانونگذاران كشور به اهميت نقش علوم انساني در توسعه ملي نظام جمهوري اسلامي، 2) حساس كردن طراحان و تهيه‌كنندگان پيش‌نويس برنامه پنجم توسعه و ارتقاي سهم علوم انساني در آن و بودجه‌هاي ساليانه، 3) شناخت وضعيت موجود علوم انساني و فرهنگ كشور، 4) شناخت وضعيت مطلوب علوم انساني با توجه به ظرفيتهاي ملي و 5) شناخت آسيبها و چالشهاي حوزه علوم انساني در ايران و ارائه راهكارهاي مناسب جهت برون رفت از آنها را در همايش دو روزه خود دنبال مي‌كند.

بنابراين گزارش دبيرخانه همايش چهار محور كلي تحت عناوين مباني و مباحث نظري، برنامه‌ها و سياستگذاري‌ها، آسيب‌شناسي و چالش‌ها، و ضرورتها و كاربردها را براي مقالات ارسالي در نظر گرفته است كه مقالات مربوط به هر محور در كميسيون ويژه خود بررسي خواهد شد.

گفتني است، ارسال چكيده مقالات تا پانزدهم اسفند ماه سال جاري و ارائه اصل مقالات پذيرفته شده تا تاريخ سي و يكم فروردين سال 88 امكان‌پذير خواهد بود.

براي كسب اطلاعات بيشتر به سايت همايش به آدرسhttp://humanities.pnu.ac.ir رجوع كنيد و يا با شماره تلفن‌ دبيرخانه همايش 22485210-021 و شماره fax 22485080 ارتباط حاصل فرمائيد.

 

 

   انتهاي پيام

 

 

 

     صفحه بعدي            بازگشت به صفحه اصلي             صفحه قبلي