_

  تاريخ:  12/10/1387

چاپ صفحه        ذخيره صفحه

 

فراخوان مقاله سيزدهمين همايش بزرگداشت ملاصدرا با عنوان «تربيت فلسفي و فلسفه تربيت» اعلام شد.

 

دبيرخانه همايش بزرگداشت حكيم ملاصدرا، در فراخواني از اساتيد و محققين خواست مقالات خود را پيرامون موضوع «تربيت فلسفي و فلسفه تربيت» ارسال نمايند.

___________________________________________________________________

 

 

لزوم نهادينه شدن تفكر استدلالي و عملكرد منطقي كه راهكار سعادت بشر است، پرداختن به عوامل، راهكارها، آسيب‌شناسي و بايسته‌هاي تربيت فلسفي را ضروري مي‌سازد و فلسفه بعنوان علم متولي و مسئول تفكر و استدلال، نقشي روشن دارد.

از اين رو، بنياد حكمت اسلامي صدرا در نظر دارد بشيوه هر ساله، سيزدهمين همايش گراميداشت مقام صدرالمتألهين شيرازي را در روز ملي ملاصدرا (اول خرداد ماه) برگزار نمايد.

لذا از اساتيد و محققان دعوت ميشود با ارائه مقاله پيرامون موضوعات 1) تربيت فلسفي: چيستي، چگونگي و چرايي، 2) آموزش فلسفه و پيامدهاي تربيتي، 3) فلسفه و كودك، 4) فلسفه درمدارس و 5)آسيب‌شناسي رشته تحصيلي فلسفه در همايش شركت كنند.

بنابراين گزارش، علاقمندان جهت شركت در همايش مي‌توانند چكيده مقالات خود را تا پانزدهم اسفند 87 و اصل مقالات را تا بيستم فروردين 88 به آدرس mullasadra@ dpimail.net  و يا به دبيرخانه دائمي همايش به نشاني: بزرگراه رسالت، روبروي مصلي بزرگ تهران، مجتمع امام‌خميني(ره)، ساختمان12، صندوق پستي 6919ـ 15875 ارسال كنند.

* براي كسب اطلاعات بيشتر اينجا كليك كنيد.

 

   انتهاي پيام

 

 

 

 

 

 صفحه بعدي            بازگشت به صفحه اصلي             صفحه قبلي