_

  تاريخ:26/02/1390

چاپ صفحه        ذخيره صفحه

«قابل توجه رسانه های محترم»

  __________________________________________________________________________

 
 

  

بياري خداوند حكيم و بمنظور بزرگداشت مقام فيلسوف شهير ايراني، حكيم صدرالمتألهين شيرازي، بنياد حكمت اسلامي صدرا در نظر دارد برسم سالهای گذشته،پانزدهمين اجلاس بزرگداشت خود را با عنوان "نگاهی به اخلاق و فلسفه اخلاق در حکمت متعاليه"برگزار نمايد.

در اين کنگره يکروزه که با هدف بهره گيری از الگوی اخلاقی حکمت متعاليه در جامعه امروز برگزار ميگردد،جوانب مختلف آراء و آثار انديشمند و محدث بزرگ ايرانی،ملاصدرا "ره" توسط اساتيد برجسته و بزرگان فلسفه کشور پيرامون موضوع "اخلاق متعاليه" مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

لذا با عنايت به اهميت مبحث اجلاس بزرگداشت سال 90 و تأثير بسزای آن در ارگانهای گوناگون جامعه، تلاش در جهت پوشش رسانه ای و آگاهی رسانی وسيع آن ضروريست؛و بنياد صدرا آمادگی خود را برای هرگونه همکاری با رسانه محترم اعلام ميدارد.

گفتنی است اين همايش ساعت 8صبح يکشنبه،اول خرداد1390 با سخنرانی آيت الله سيد محمد خامنه ای،رياست محترم بنياد حکمت اسلامی صدرا،در محل تالار تلاش وابسته به وزارت کار،واقع در خيابان حضرت وليعصر"عج"،بعد از جام جم،نرسيده به بزرگراه شهيد چمران آغاز خواهد شد و تا 6بعداز ظهر همان روز،ادامه خواهد داشت.

لازم بذكر است، رابطان رسانه اي كه براي پوشش خبری،مايل به شركت در همايش مي باشند،جهت صدور کارت ورود به سالن همايش،با روابط عمومي بنياد به شماره 88153378  تماس حاصل نمايند.

 

جزئيات برنامه زمانبندي کنگره نيز متعاقباً براي علاقمندان ارسال خواهد شد.

 

 

 

با تشکر

روابط عمومي

بنياد حكمت اسلامي صدرا

  

   انتهاي پيام

 

 

 

     صفحه بعدي            بازگشت به صفحه اصلي             صفحه قبلي