_

  تاريخ:  23/08/1386

چاپ صفحه        ذخيره صفحه

قابل توجه كليه رسانه‌هاي جمعي، خبرگزاريها و مطبوعات

 

  __________________________________________________________________________

 

 

بدين وسيله به اطلاع مي‌رساند، دومين همايش به مناسبت «روز جهاني فلسفه» به همت بنياد حكمت اسلامي صدرا با عنوان «جايگاه فلسفه در جامعه و وظيفه حكومت» روز بيست و ششم آبان 86 برگزار مي‌شود.

يونسكو پنج سال است كه روز پنج نوامبر را به عنوان روز جهاني فلسفه معرفي كرده و بنياد حكمت اسلامي صدرا، امسال براي دومين بار با هدف نزديكي دو قطب مهم و اثرگذار جامعه و فلسفه به يكديگر اقدام به برگزاري همايش روز جهاني فلسفه كرده است.

مسئولين و پايه‌گذاران اين بنياد اميدوارند كه مردم با تشكيل اينگونه همايشها عادت كنند كه در همه كارهايشان حتي كارهاي روزمره بيانديشند و بسنجند و از طرف ديگر توقع آن مي‌رود كه فلاسفه هم بخشي از تلاشهاي فكري‌شان را صرف مسائل اجتماعي و جامعه كنند. برگزاري همايشهاي سالانه اينچنيني نيز حركتي چشمگير در راستاي همين هدف والاست.

با توجه به اهميت خاص همايش «روز جهاني فلسفه» و تأثير بسزاي آن در جامعه، پوشش رسانه‌اي و خبري هر چه بيشتر آن ضرورت داشته و از آن رسانه محترم جهت شركت در همايش براي پوشش خبري وسيع‌تر دعوت بعمل مي‌آيد.

براي كسب اطلاعات بيشتر درباره برنامه اين همايش با روابط عمومي بنياد به شماره 9-88734686 (داخلي 234) تماس حاصل نمائيد.

اين همايش رأس ساعت 00/15 روز شنبه، بيست و ششم آبان ماه در محل مجموعه فرهنگي وزارت كار واقع در خيابان وليعصر (عج) بالاتر از جام جم، نرسيده به چهارراه پارك وي برگزار مي‌شود.

خواهشمند است افرادي كه به عنوان خبرنگار، عكاس، تصويربردار و ... از طرف آن رسانه در مراسم شركت مي‌كنند، تا پيش از روز چهارشنبه به روابط عمومي بنياد معرفي شوند تا اقدامات لازم جهت تسهيل در رفت و آمد آنها صورت گيرد.

 

با تشكر

روابط عمومي بنياد حكمت اسلامي صدرا

 

 صفحه قبلي            بازگشت به صفحه اصلي             صفحه بعدي

   انتهاي پيام